איך תורמים הלימודים בסאן ספארק מרכז הידע לאחר שעות הלימודים בבית הספר לילדים ובני נוער?

ילדים ובני נוער צמאים לידע ולחידושים. כאשר אנחנו רוצים לעודד את הילדים שלנו לחשיבה עצמאית ולגרום להם להיות סקרנים אנחנו צריכים לדאוג שיהיו להם גירויים שיאפשרו להם ללמוד, להתפתח ולהצליח. לימודי מחשבים בסן ספארק מרכז הידע יכולים לקדם מאוד ילדים ובני נוער ויכולים לאפשר להם להתפתח בתחום המחשבים והאינטרנט.

תחום המחשוב הוא תחום שהופך להיות דומיננטי בכל תחומי החיים וילדים שילמדו באופן מקצועי ואישי את עולם המחשב יוכלו להצליח מאוד גם בלימודים בבית הספר וגם בשירות הצבאי ובשוק העבודה כאנשים מבוגרים.

מה הערך המוסף של לימודים בסאן ספארק לילדים ובני נוער?

הערך המוסף של לימודי בסאן ספארק לילדים ובני נוער הוא שלימודים אלו יכולים להעניק לילדים כלים מעשיים לעבודה בעולם המחשב, הסייבר, האינטרנט והתכנות. תכניות הלימודים בבית הספר הן מגוונות מאוד והן כוללות לימודי עיצוב ובניית אתרים, לימודי תכנות, לימודי סייבר ואבטחת מידע וגם לימודי עריכת וידיאו.

היתרון של הלימודים בבית הספר הוא שלימודים אלו מפתחים את היצירתיות של הילדים וגם את מיומנות הלמידה האישית שלהם. הלימודים יכולים לאפשר לילדים ובני נוער להרגיש בטוחים יותר בעבודה מול סביבה ממוחשבת ולאפשר להם לגלות את נפלאות הטכנולוגיה המודרנית.

האם לימודים בסאן ספארק מתאימים לכל הילדים ובני הנוער?

לימודי מחשבים בסאן ספארק יכולים להתאים לכל ילד ולכל בן או בת נוער שרוצים להתמקצע בתחום המחשבים. בשביל ללמוד בבית הספר הילדים צריכים להיות בעלי ידע בסיסי באנגלית ויכולת חשיבה טובה. הלימודים יכולים לסייע לילדים ולבני הנוער שלומדים במסגרת התכניות המיוחדת של סאן ספארק לשפר את האנגלית שלהם וגם את היכולות שלהם בתחום המתמטיקה ומיומנות הלמידה ויכולת הריכוז שלהם.

חשוב להתאים את תכנית הלימודים לכל ילד ולתחומי העניין והיכולת האישית שלו. ילדים שאוהבים מאוד אסתטיקה ואמנות יכולים ליהנות מלימודי עיצוב אתרים או בניית אתרים. ילדים שהיכולת המתמטית שלהם טובה יכולים ליהנות מאוד מלימודי תכנות או מלימודי אבטחת מידע וסייבר.

עבור כל תלמיד בסאן ספארק הלימודים בבית הספר מעצימים וגורמים להעלאה בביטחון העצמי של הילד הן בתחום הלימודי והן בתחום החברתי והאישי. חוויית הלימודים בסאן ספארק מעצימה ילדים ומאפשרת להם ליהנות מסביבת לימודים עתירת טכנולוגיה, חיי חברה עשירים ולימודים המותאמים אישית לכל ילד וילד. במהלך הלימודים הילדים יכולים ליהנות מתמיכה מלאה של צוות ההוראה ולאפשר להם לבטא כל קושי ולהתגבר עליו.

בדוק גם

חג פסח כשר ושמח!!!

  סאן ספארק מאחלת לכל בית ישראל חג פסח שמח! לכל לקוחותינו אנו שולחים בריאות …

Call Now Button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות