המכללה המובילה בישראל להכשרת ילדים ונוער במקצועות המחשב וההיי-טק

סאן ספארק מרכז הידע
סאן ספארק מרכז הידע

סאן ספארק – המכללה המובילה בישראל להכשרת ילדים ונוער במקצועות המחשב וההיי-טק ובעלת מוניטין של 20 שנה.

במרוץ השנים המכללה היתה הבית של הקדמה והחדשנות הטכנולוגית עבור למעלה מ-30,000 בוגרים, וידועה כאחת המכללות האיכותיות ביותר המכשירה בוגרים לעבודה בשוק ההיי-טק כבר מגיל צעיר. למכללה שותפים עסקיים מהשורה הראשונה, ביניהן מייקרוסופט, אינטל, בנק לאומי וביטוח ישיר .

עצמאות כלכלית ומקצועית כבר מגיל צעיר

בגיל צעיר יש לתעל את יתרונות המחשב כדי לקדם את ההתפתחות של הילד בהתאם לכישוריו האינדיבידואליים, צרכיו והנושאים שמעניינים אותו. להשקפתו, אין כל סיבה להמתין לגיל 20+ כדי לרכוש מקצוע מבוקש לחיים ולקבל את הכלים לעצמאות מקצועית וכלכלית.

ואכן, מאז הקמתה, סאן ספארק פיתחה עשרות קורסים במקצועות המבוקשים והיוקרתיים ביותר בתחום המחשוב וההיי-טק , במסגרתם רוכשים הילדים מיומנויות וידע המקדמים את התפתחותם האישית ומעניקים להם מקצוע מבוקש לחיים בזכותו יוכלו לעבוד ולהרוויח מגיל צעיר.

מובילות, חדשנות טכנולוגית ומקצועיות

המכללה משקיעה מדי שנה משאבים רבים כדי להמשיך ולהיות המובילה בתחומה בארץ – ציוד טכנולוגי חדשני ומתקדם, מיטב המומחים, השתלמויות מקצועיות קבועות, רכישת תוכנות מובילות ועוד.

התכנים הנלמדים ומערך השיעורים במכללה מותאמים במיוחד לגילאי הילדים. כמו כן מתעדכן מגוון הקורסים בקביעות, כדי לצעוד בקצב החידושים הטכנולוגים וצרכי שוק העבודה. מדי שנה מתקיימים במכללה כנסים וטקסים חגיגיים בהם מוצגות עבודות הגמר של מצטייני הקורסים השונים ומוענקות לבוגרים תעודות גמר.

הורים יקרים, הנכם יכולים כבר היום להניח יסודות להצלחה העתידית וליכולת ההתמודדות של ילדכם עם עולם המידע והטכנולוגיה, בכך שתפגישו אותו כבר עכשיו עם מקצועות העתיד. אל תחכו למחר כדי להעניק לו את כל מה שהיה זקוק לו עוד אתמול. תנו לילדכם עוד היום את הכלים להיות משכיל ובעל מקצוע לחיים שיאפשר לו עצמאות כלכלית ופרנסה מגיל צעיר.

בדוק גם

קורס הכרת המחשב – בסיסי

מסלול – 10 שעות אקדמיות על המסלול המחשב הינו אחת ההמצאות החשובות ביותר לאדם המודרני …

כתיבת תגובה

Call Now Button