הצלחה בעתיד בלימודים אקדמאים

הצלחה בעתיד בלימודים אקדמאים - מכללת סאן ספארק
הצלחה בעתיד בלימודים אקדמאים – מכללת סאן ספארק

לימודים בסאן ספארק והצלחה אקדמאית באוניברסיטה

כיום לכל הורה ברור שבשביל שהילדים שלו יצליחו בחיים הם חייבים שיהיה להם תואר אקדמאי בבגרותם. אחת הדרכים לאפשר לילדים שלנו להתקדם אל עבר לימודים באוניברסיטה היא להנחיל להם כבר מגיל צעיר הרגלי למידה וידע בסיסי ומתקדם בתחומים טכנולוגיים. לימודים בסאן ספארק הם לימודי מחשבים ברמות שונות. לימודים אלו יכולים לאפשר לילדים שלנו להיות מצויים בתחום הטכנולוגיה והמחשבים. לימודים אלו יכולים להוות הכנה טובה מאוד ללימודי מחשבים, מדעים והנדסה ברמות הגבוהות ביותר באוניברסיטאות בארץ ובחוץ לארץ.

לימודי מחשבים בסאן ספארק וקבלת בסיס חשוב ללימודי טכנולוגיה והנדסה

לימודי מחשבים בסאן ספארק יכולים לאפשר לכל ילד לקבל בסיס חשוב ללימודי טכנולוגיה והנדסה. לימודי טכנולוגיה והנדסה כוללים גם לימודים רבים בתחומי המחשבים מלימודי תכנות ועד לימודי אחזקה ותיקון של מחשבים. כלל הקורסים במכללת סאן ספארק יכולים לחשוף את הילדים שלנו לתחומים שונים בעולם המחשבים. לימודים אלו יאפשרו לילדים להבין יותר טוב איך עובדים על מחשב ומה בדיוק עושים בתחום של תכנות מחשבים. הלימודים יאפשרו לילדים לפתח לבד אפליקציות או לעבוד לבד על בניית אתר אינטרנט.

לימודי מחשבים בסאן ספארק – איך הם משפרים את סיכוי הקבלה לתואר אקדמאי?

לימודי מחשבים בסאן ספארק יכולים לשפר באופן משמעותי את הקבלה של הילדים שלנו לתואר אקדמאי. היתרון המרכזי של לימודים אלו הוא שהם כוללים חשיבה לוגית, חשיבה מתמטית, חשיבה אנליטית וגם שימוש רב בשפה האנגלית ובמונחים מקצועיים וטכניים בה. כלל המיומנויות הללו יכולות לאפשר לילדים ובני נוער לרכוש כבר מגיל צעיר כישורים חיוניים להצלחה במבחני הבגרות ומבחני הפסיכומטרי  שמהווים את תנאי הקבלה לאוניברסיטה. לימודים בסאן ספארק יכולים לאפשר לילדים ובני נוער לרכוש גם הרגלי למידה שיאפשרו להם להשקיע רבות בלימודים שלהם למבחנים חשובים אלו. הלימודים בבית הספר מאתגרים מאוד והם יכולים לאפשר לכל ילד לשפר את הידע האישי שלו ואת יכולת החשיבה האישית שלו באופן משמעותי למשך כל החיים.

לימודי מחשבים בסאן ספארק והשתלבות קלה וטובה במוסדות להשכלה גבוה

לימודי מחשבים בסאן ספארק יכולים לאפשר לילדים ובני נוער להשתלב באופן קל יותר בלימודים באוניברסיטה כאשר הם בני עשרים פלוס. הלימודים בכיתות הלימוד המתקדמות של המכללה וחומר הלימוד האיכותי של הקורסים מאפשרים לילדים להתרגל ולהתנסות בלימודים של חומרים ברמה גבוה מאוד. לימודים אלו יכולים לאפשר לילדים להצליח יותר כאשר הם ילמדו באוניברסיטה מקצועות כמו מדעי המחשב, הנדסה או אדריכלות – מקצועות אשר כוללים עבודה רבה במחשב ובתכנות. הלימודים בסאן ספארק יאפשרו לילדים לחוות גם חוויית לימודים חיובית מאוד שתאפשר לילדים לאהוב ללמוד ולהצליח יותר ללמוד באופן שיעצים אותם ויהיה מהנה מאוד. ככל שהילדים שלנו ייהנו יותר ללמוד כך הם יצליחו יותר בכל תחום שהם ילמדו.

לעוד חוגים:

חוג תכנות לילדים

קורס תכנות למתחילים

בדוק גם

סאן ספארק חוגגת 23 שנות הצלחה!

כמדי שנה בכל 01 ביולי, סאן ספארק חוגגת יומהולדת והשנה אנו חוגגים 23 שנים. שמי …

Call Now Button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות