חוג טכנאי מחשבים לילדים

חוג טכנאי מחשבים לילדים
חוג טכנאי מחשבים לילדים

העתיד של ילדכם מתחיל עכשיו

מרכז הידע סאן ספארק מעניק לילדכם הזדמנות פז ללמוד תחום מבוקש עם סיכויים לקידום בעתיד, כבר עכשיו, כשהוא עדיין תלמיד בבית ספר יסודי / חט"ב. בדומה לילדים אחרים הלומדים בסאן ספארק, גם ילדכם יכול ליהנות מלימודים במסגרת מסודרת עם מורים המגיעים מתחום המחשוב, בכיתות מרווחות ומצוידות בציוד חדיש ומתקדם.

בסאן ספארק מתקיימים קורסים במחשבים בתחומים: הגרפיקה, אנגלית למתחילים ומתקדמים, פיתוח אפליקציות לתלת מידע, חוג טכנאי מחשבים לילדים ועוד, המותאמים ליכולות של ילדים החל מגיל 9. כידוע, יכולת הקליטה של ילדים בגיל צעיר, גבוהה בהרבה מיכולת הקליטה של אנשים מבוגרים. ילדים מסוגלים ללמוד במהירות, תחומים מאתגרים וחדשים, בפרק זמן קצר.

מדריכים מקצועיים ומיומנים לאורך כל הדרך

עולם האינטרנט הוא שליט הבלעדי בסדר היום שלנו. כמעט כל פעולה הנעשית על ידינו, עוברת דרך אתרים הקיימים ברשת, או באמצעות מנועי החיפוש של גוגל ואחרים. 40 שנה חלפו מימיו הראשונים של המחשב, ואילו שינויים הוא הביא לדפוסי ההתנהגות של האדם המודרני. בכל בית, יש לפחות מחשב אחד, המחובר לאינטרנט. עם זאת, מעטים הם האנשים שיודעים להתגבר על תקלות במחשב, וכשחלילה יש תקלה כזאת, יש אנשים שאינם נרתעים ומזמינים טכנאי גם באמצע הלילה, אם מוצאים אחד שמוכן להגיע. חוג טכנאי מחשבים לילדים המועבר במרכז הידע של סאן ספארק, מכשיר את ילדכם למקצוע עם ביקוש בהווה ובעתיד. בסאן ספארק, ילדכם יעשה את צעדיו הראשונים בעולם המחר, יקבל כלים שיסייעו לו לטפל בתקלות במחשב, ילמד להכיר את המחשב על בוריו, מבחינת חומרה ותוכנה, ועם הזמן, ישתלב בקורסים למחשב למתקדמים.

לאן ממשיכים אחרי חוג טכנאי מחשבים לילדים

תלמידים רבים המגיעים לסאן ספארק ללימודים במסגרת חוג טכנאי מחשבים לילדים, רואים את עצמם בעתיד, משרתים ביחידות צבאיות מובחרות העוסקות בתחום המודיעין בשילוב עם נושא המודיעין. לאחר שירות צבאי בתחום מרתק ומאתגר, רובם מתכוונים ללמוד את תחום המחשבים במסגרת של לימודים גבוהים במוסדות להשכלה גבוהה. אחרים, מתכננים לפתוח עסק עם הידע שהם צברו במרכז הידע סאן ספארק. חוג טכנאי מחשבים לילדים בסאן ספארק פותח דלתות לילדים המגיעים לחוג, ומאפשר להם לצבור ידע בסיסי וחיוני לקראת שירותם הצבאי ולימודים גבוהים בעתיד הרחוק.

קורסים נוספים:

קורס מחשבים לנוער

חוג רובוטיקה

כל הזכויות שמורות © סאן ספארק מרכז הידע.

בדוק גם

על הדרך בה הרגשה טובה מובילה להצלחה – סאן ספארק המקום הנכון לילד שלך

כהורים ההצלחה והתחושה הטובה של הילדים שלנו הם הדבר הכי חשוב. יש הרבה מאוד דרכים …

Call Now Button