מה לומדים בקורס אבטחת מידע למתחילים?

מה לומדים בקורס אבטחת מידע למתחילים?
מה לומדים בקורס אבטחת מידע למתחילים?

אבטחת מידע הוא נושא חשוב מאוד בכל ארגון. אבטחת מידע עוזר לנו לאבטח את כל החומר הרגיש בארגון בצורה הטובה ביותר, כך ששום האקר או גורמים שונים מחוץ לארגון ובתוך הארגון לא יצליחו להשיג מידע ביטחוני רגיש וחשוב על הארגון ולהשתמש בו לרעה, ולגרום נזקים אדירים לארגון הן ברמה הביטחונית של הארגון והן ברמה הכספית של הארגון. עם קורס אבטחת מידע למתחילים אשר נועד לעובדי הארגון ניתן לקבל את כל המידע שתם צריכים על מנת לאבטח את הארגון שלכם בצורה הטובה ביותר.

קורס אבטחת מידע למתחילים מעניק לסטודנטים ידע נרחב ומיומנויות בנושאים שונים כגון: פיתוח, יישום טכניקות מאבטחת מידע כגון: הרשאות, הצפנה, הגנה מפני תוכנות מזיקות שכוללות וירוסים, סוסים טרויאנים , ריגול, גיבויים, אפיון מבנה ארגוני, תקשוב,ה אקרים ועוד. במסגרת הקורס הסטודנטים לומדים להגן על כל מערכות ההפעלה, התקשורת, תחנת הקצר, שרתי הגישה, הרשת המרחבית והאינטרנט ועוד. הסטודנטים לומדים כלי אבטחה קיימים, כיצד פועלים האקרים ומהן שיטות המתודולוגיות העומדות בפניהם, מעבר לכך הם לומדים כיצד להתגונן ביעילות תוך כדי בניית מערך אבטחה אשר מותאם לארגון שלהם. קראו עוד על קורס סייבר לילדים

אילו נושאים נלמדים בקורס אבטחת מידע למתחילים?

בקורס תלמדו את הנושאים הבאים: סוגי תקשורת ופרוטוקולים נפוצים, מושגי יסוד באבטחת מידע, יסודות בניית רשת מאובטחת, סוגי מערכות אבטחת מידע, יישום פתרונות אבטחה, אבטחת מידע בעולם תשתיות המחשב של מיקרוסופט, אבטחת מיע בענן, פתרונות לאיומים והתקפות סייבר, תחזוקת מערכת אבטחה ותקשורת של חברת צ’ק פוינט, הרשאות, גיבוי, אתיקה, הצפנה ופענוח ועוד.

מיהו קהל היעד של קורס אבטחת מידע למתחילים?

קהל היעד של קורס זה הוא מנהלי ארגונים אשר יש באים מתחום המחשבים וכן בעלי ניסיון במערכות מידע, מנהלים מהתחום ואנשים אשר רוצים לקבל הכשרה בתחום אבטחת מידע.

כמה זמן נמשך קורס אבטחת מידע למתחילים?

קורס באבטחת  מידע למתחילים הוא לרוב בין 80-270 שעות לימוד אקדמיות, לעומתם הקורסים הארוכים נמשכים קרוב לשנה והם מעל 300 שעות לימוד אקדמאיות.

מהם תנאי הקבלה לקורס אבטחת מידע למתחילים?

תנאי הקבלה לקורס אבטחת מידע מתחילים משתנה מאוד בהתאם לאופי הקורס ומוסד הלימודים. הדרישות במרבית הקורסים כוללים ניסיון קודם בתחום תקשורת נתונים או מערכות מידע ושליטה גבוהה בשפה האנגלית.

מהם אפשרויות התעסוקה בתחום?

לאחר סיום קורס אבטחת מידע מתחילים יכולים הבוגרים להשתלב בארגונים שונים או חברות אשר צריכים מומחים בתחום אבטחת המידע, פתרונות וייעוץ בנושאים שונים באבטחת מידע ועוד.

איזה תעודה מקבלים בסיום הלימודים?

בסיום הקורס לאחר שעמדו הסטודנטים בהצלחה בכל דרישות הקורס, מקבלים הבוגרים תעודת גמר מטעם המוסד בו למדו.

אולי יעניין אותך:

חוגי העשרה לילדים

חוג תכנות לילדים

Call Now Button