מיקרוסופט מפתיעה במחשב נייד ראשון: ה-Surface Book

book-INTL-L-Atlas-Devices-CR9-00001-mnco
Book מגיע עם מסך 13.5 אינץ’

 

נא להכיר את Surface Book של חברת מיקרוסופט

חברת מיקרוסופט השיקה באוקטובר 2015 מוצר חדש הנחשב לפורץ דרך בתחומו.

המוצר החדש, המכונה Surface Book, הינו לפטופ חדיש, שמימדיו הצרים (מסך 13.5 אינץ’) מזכירים יותר טאבלט מתקדם מאשר מחשבי לפטופ הנפוצים בימינו. בעידן שבו, רבים משתמשים בטלפונים ניידם או בטאבלטים כלפטופ לכל דבר, כניסתו של המחשב המינימאלי של מיקרוסופט, הינה בשורה מרעננת.

אין ספק שהעיצוב והתכונות החדשניות של Surface Book מעמידים אותו כמתחרה רציני מול מוצרים דומים שמציעות חברות כמו גוגל, אמזון, אפל וכו’.

מהן התכונות העיקריות של Surface Book

כאמור, Surface Book מגיע עם מסך 13.5 אינץ’. המשתמשים יכולים ליהנות מצפיפות פיקסלים של PPI267 המותאמת במיוחד להקלדה, אשר כוללת בונוס ייחודי של תאורת מקשים. רוכשי המחשב יוכלו ליהנות ממשטח מגע מצופה זכוכית, עם תמיכה במולטי-טאץ’.

הלפטופ החדש מגיע עם מעבדcore i7 ו-core i5 דור 6 של אינטל .(SkyLake)

הלפטופ בעל זיכרון ,GDDR5 והוא מצויד במעבד גרפי NVIDIA GeForce מתקדם. המשתמשים יכולים ליהנות מ- 12 שעות פעילות מלאות.

כאשר משווים את Surface Book למקבוק פרו, מגלים שהפרו של מיקרוסופט מהיר פי 2 לעומת המקבוק פרו.

במהלך אירוע הצגת המוצרים החדשים, הציג פאנוס פאנאי, סגן נשיא בחברת מיקרוסופט האחראי על הפיתוח, כיצד ניתן, באמצעות הלפטופ החדש , לערוך סרטים בעזרת תוכנת פרימייר של אדובי, ללא גמגומים.

ומה לגבי העיצוב החיצוני?

גם העיצוב של המוצר החדש, אינו נופל מפיתוחיו הטכנולוגיים והטכניים החדשניים. עיצובו המרשים מיד תופס את העין, ואת הלב. קשה שלא להתרשם מהאופציה של סיבוב המקלדת שעוברת לגב המסך אשר הופכת את הלפטופ החדיש והדק, לטאבלט, ללא פגיעה ביכולותיו כלפטופ חדיש ומתקדם. בנוסף, ניתן לנתק את המסך לגמרי וליהנות מהעט של ה- Surface Book שעובד נפלא עם הלפטופ החדיש. מיקרוסופט מכנה את מוצרה החדש כלפטופ החזק ביותר בעולם. והמחיר? כ- 1,500 דולר. האם זה שווה את המחיר? מתוך ניסיון, מומלץ לבדוק את המוצר מקרוב ולקבל עליו כמה שיותר מידע, לפני שאתם מחליטים להיפרד מסכום של כ-5000 ₪ למחשב שרק יצא לשוק.

en-INTL-L-Atlas-Devices-CR9-00001-RM1-mnco en-INTL-L-Atlas-Devices-CR9-00001-RM2-mnco en-INTL-L-Atlas-Devices-CR9-00001-RM6-mncoen-INTL-Atlas-Devices-CR9-00001-SP01

 כל הזכויות שמורות © סאן ספארק מרכז הידע.

בדוק גם

על הדרך בה הרגשה טובה מובילה להצלחה – סאן ספארק המקום הנכון לילד שלך

כהורים ההצלחה והתחושה הטובה של הילדים שלנו הם הדבר הכי חשוב. יש הרבה מאוד דרכים …

כתיבת תגובה

Call Now Button