{:he}מסלול למתחילים יצירת איורים וקטור Adobe Illustrator CS{:}{:ru}Программа для начинающих создавать векторные иллюстрации Adobe Illustrator CS{:}

{:he}

עיצוב והכנה להדפסה או פרסומים שונים באינטרנט
עיצוב והכנה להדפסה או פרסומים שונים באינטרנט
מטרת הקורס:למידה של עורך וקטור Adobe Illustrator CS, ליצירת עלונים, כרזות, אריזות, כרטיסי ביקור, חוברות, מוצרי דפוס אחרים, כמו גם עבור עריכה של דפי אינטרנט, מסכים טלפונים ניידים ועוד. הקורס עוסק באפשרויות של התוכנית עבור ציור, עיצוב והכנה להדפסה או פרסומים שונים באינטרנט. התלמידים מבצעים משימות שונות – החל מפיתוח תמונות מוכנות סיים בפיתוח ועיצוב עצמאי של קופצים מעושה. בדיקת אינטראקציה ייחודית של Adobe Illustrator עם גרפיקה וכן עורכי טקסט, בעיות של הדפסה מראש.
תיאור הקורס:תוכנית Adobe Illustrator CS היא הגרסה העדכנית ביותר של עורך וקטור הנפוץ ביותר. זו תוכנית עבור מי שאוהב לצייר, עבור אלה העוסקים בתכנון, עבור אנשים שרוצים לעבוד בפרסום, דפוס, פיתוח דפי אינטרנט, ועוד רבים אחרים. התוכנית מספקת הזדמנות אדירה ליצירת ועריכת תמונות, ניתן לייבא ולעבוד עם תצלומים ולשלוט בטקסט תקין ומעוצב כראוי למראה. התוכנית מיומנת להכין תמונות לדפוס ולאינטרנט, בחירת הגדרות אופטימליות עבור כל מקרה לגופו. כמובן יהיה גם שימושי לבעלי ידע בתוכנית, ומעוניין לשפר ולהעלות את יעילותו באמצעות טכניקות ושיטות עבודה חדשות.
עם סיום הקורס אתה תוכל:יצירת גרפיקה ממוחשבת "מאפס".  להכין ולעצב עלונים, כרטיסי ביקור, לוגו, וכו', עם דרישות הכרחיות.  הצגת טקסט ומידע גרפי על פי המאפיינים של הפרסום.  שימוש יעיל ועריכה של הטקסט.  שימוש ויצירת תבניות עבור האצת ושיפור איכות העבודה.  בחירה בצבעי הציור. עבודה עם צבעים מיובאים, להשתמש בפרופילים של צבע לשם שעתוק הנכון.  שימוש בסגנונות גרפיקאים וסגנונות של הטקסט מייעל את העבודה עם התוכנית.  יצירת ועריכת דיאגרמה.  ייבוא ועיבוד של תמונות.  ביצוע טרום הדפסה ושליטה בפרסום. בחירה בהגדרות ההדפסה.  בחירת הפרמטרים האופטימליים ליצירת ציורים עבור דפי אינטרנט.
ידע קודם בקורסים:סיום בהצלחה של קורס בסיסי במחשבים. Windows 7/8/מסלול למתחילים0 ואינטרנט למתחילים, או שווה ערך לאימון  העדפה: סיום בהצלחה של הקורס Adobe Photoshop CS. מסלול למתחילים. גרפיקית רשת למתחילים, או שווה ערך לאימון העדפה: סיום בהצלחה של ציור כמובן. רמה מסלול למתחילים. מפשוט למסובך יותר, או שווה ערך לאימון

הכשרה מוקדמת היא המפתח ללמידה מוצלחת שלך. הכנה מראש מהווה ידע קודם שנרכש בקורסים אחרים של המרכז (חובה הכשרה מוקדמת). כדאי לך לקרוא את התוכנית השנה ולהעריך בצורה עצמאית אם יש לך ידע מקביל וניסיון לתוכנית. אם יש לך ידע של לפחות 85-90% של הקורס המומלץ, עליך לקבל הכשרה מוקדמת. רק אז תוכל ללמוד היטב בקורס הנבחר.

בוגרי הקורס הזה נרשמים:Adobe Illustrator CS או  CorelDraw מתקדם.
מסלול הנלמד בקורס:
נושאשעות אקדמיות
מבוא לגרפיקה ממוחשבת. עקרונות העבודה עם התוכנית.4
שימוש בשכבות לעבודה עם גרפיקה מורכבת. יכולת ציור חופשי.4
ציור אובייקטים מורכבים. באמצעות סימון על הדמות לשם תכנון מדויק.4
עבודה עם צבע. שיטות צביעת הדמות.4
עבודה עם טקסט4
אפקטים של התוכנית. עבודה עם אובייקטים שקופים.4
יצירת תמונות מורכבות בעזרת אובייקטים מיוחדים של התוכנית.4
עבודה עם גוונים4
שליטה בתוכנית4
שמירה והדפסת המסמכים4
שעות לימוד בקורס40

תעודות :

לעומדים בדרישות המסלול תוענק תעודת גמר מטעם סאן ספארק מרכז הידע.{:}{:ru}Print

Цели курса:

Изучение размера длины вектора Adobe Illustrator CS. Создание флаеров, плакатов, упаковок, визиток, буклетов и других продуктов, таких, как например, оформление веб-страниц, экранов мобильных телефонов и т.д.

На курсе рассматриваются возможные программы для рисования, дизайн и подготовка продукта к печати и различные виды реклам в Интернете.

Во время курса студенты выполняют различные задачи – от разработки дизайна до самостоятельного завершения макета.

Кроме этого изучается проверка взаимодействия Adobe Illustrator с графикой, тестовые редакторы, проблемы, которые могут возникнуть  перед печатью.

О курсе

Программа Adobe Illustrator CS – это последняя и самая лучшая на данный момент версия векторного редактора.

Эта программа подходит тем, кто любит рисовать, тем, кто занимается планировкой, кто собирается или уже работает в рекламном бизнесе или типографии, разработчикам сайтов/страниц захвата.

Программа дает огромные возможности для создания и редактирования изображений,  с ее помощью можно импортировать фотографии и работать с ними, редактировать тексты и делать достойное оформление.

С помощью программы можно подготавливать изображения для печати и Интернета, выбирать оптимальные настройки для каждого случая.

Курс также будет полезен для тех, кто уже знаком с программой и хочет узнать новые методы работы с Adobe Illustrator CS и таким образом повысить свою эффективность и профессионализм.

После курса вы сможете:

– Создавать компьютерную графику «с нуля».

– Создавать дизайн и подготавливать к печати буклеты, визитные карточки, логотипы и т.д учитывая необходимые требования.

– Ставить и графически оформлять текст согласно характеристикам рекламы.

– Эффективно использовать и редактировать тексты.

– Создавать и использовать шаблоны для повышения скорости и качества работы.

– Выбирать цвета для рисунка.

– Эффективно использовать графические стили и оформление текста для оптимизации работы.

– Создавать и редактировать диаграммы.

– Импортировать и обрабатывать изображения.

– Выполнять действия предшествующие печати и контроль над рекламой.

Предварительные требования:

– Успешное окончание базового компьютерного курса. Windows 7/8 для начинающих/Интернет для начинающих  или эквивалентные курсы.

– Успешное окончание курса  Adobe Photoshop CS. Программа для начинающих.

– Графика для начинающих или другие эквивалентные курсы. Успешное завершение курса по рисунку.

Заблаговременная подготовка является ключом к вашему успешному обучению. Предварительная подготовка представляет собой знания, полученные на  других курсах в Сан Спарк Центр Знаний (предварительное обучение обязательно).

Вам необходимо ознакомиться с программой курса для того, чтобы понять для себя, есть ли у вас достаточно знаний и опыта для обучения на данном курсе.

Если у вас имеется минимум 85-90% знаний от рекомендуемых общих знаний, вы можете взять предварительную подготовку и только после этого изучать выбранный курс.

 

Программа курса

ТемыАкадемические часы
Введение в компьютерную графику. Принципы работы с программой.4
Использование слоев для работы со сложной графикой. Возможности свободного рисунка.4
Рисование сложных объектов при помощи точного планирования и маркировки.4
Работа с цветом. Методы окрашивания.4
Работа с текстом.4
Эффекты программы. Работа с прозрачными объектами.4
Создание сложных изображений с помощью особенностей программы.4
Работа с оттенками4
Управление программой4
Сохранение и печать документов4
Общее количество часов40

Сертификаты:

Ученикам, отвечающим требованиям курса, по завершению учебы вручаются сертификаты об окончании курса от Сан Спарк Центр Знаний.{:}

בדוק גם

קורס הכרת המחשב – בסיסי

מסלול – 10 שעות אקדמיות על המסלול המחשב הינו אחת ההמצאות החשובות ביותר לאדם המודרני …

כתיבת תגובה

 
error: זכויות יוצרים