סאן ספארק: צעדים ראשונים בעולם ההייטק

http://www.nrg.co.il/online/48/ART2/856/866.html

את הצעדים הראשונים בעולם ההייטק אפשר להתחיל מוקדם מאוד ומסתבר שיתר על כן, אף רצוי וכדאי מסיבות רבות. העולם שועט קדימה במהירות, הטכנולוגיה המתקדמת מתווה את הסביבה המודרנית בה אנו חיים, ועל כן, המדיה, רשת האינטרנט, הסמארטפונים, אפליקציות תוכנות ומערכות המידע והמחשוב, מלווים אותנו בחיי היומיום, החל מהדברים הקטנים ביותר ועד לגדולים ביותר.

זהו עידן ההייטק, והילדים שלנו נולדים וגדלים בעולם הסובב סביב מערכות מחשוב. הילדים כיום מוכשרים מטבעם בתחומים שונים אותם אנו, המבוגרים, עמלים ללמוד, להבין וליישם. הם צמאים לידע, רוכשים אותו בקלות יחסית ושולטים בטכנולוגיות השונות ולכן קורס סייבר יכול להתאים לצעירים בכל גיל.

עם זאת, על אף שהדבר מתבקש, מערכת החינוך ובתי הספר הרגילים אינם ערוכים עדיין להעניק לילדים את כל הידע והניסיון שהם רוצים ומסוגלים לו, ואין ביכולתם לפתח דיו את כישוריהם בתחומי המחשב השונים.

בדיוק לשם כך הוקם בית הספר סאן ספארק – מרכז הידע, המתמחה בלימוד והכשרת ילדים ובני נוער בכל תחומי הטכנולוגיה, המחשבים וההייטק. סאן ספארק הוא האקדמיה הרשמית של חברת מייקרוסופט בישראל, והגורם המוסמך מטעמם ללמד ולהדריך ילדים ובני נוער בכל תחומי התוכנה והחומרה. מעבר  ללימודים בתחומי המחשב והטכנולוגיה, התלמידים בבית הספר מקבלים ליווי ל-10 יחידות בבגרות במחשבים, וכן במקצועות  אנגלית, מתמטיקה ולוגיקה.

אקדמיית סאן ספארק היא גם שותפה של חברת INTEL הבינלאומית בכל הקשור ללימודי תחום החומרה.

מנכ”ל ובעלי אקדמיית סאן ספארק, מי שהקים את שני סניפי בית הספר בראשל”צ ובאשדוד, בשנת  1997, הוא מר דני אויריק – מפתח מערכות בהכשרתו, יועץ של חברת INTEL  הבינלאומית ומוסמך מטעם חברת MICROSOFT  לשיווק והדרכה בתחום.

“הסניפים שלנו מותאמים לעבודה עם ילדים ובני נוער שחובבים מחשבים ושמגלים עניין בתחומי ההיי-טק והטכנולוגיה”, אומר אויריק, “האקדמיה מתמחה בלימוד כל מקצועות המחשב והטכנולוגיה בדרך ייחודית ומקצועית, החל מגיל תשע. הקורסים שאנחנו מציעים הם בשלושה תחומים: תכנות מחשבים, טכנאות מחשבים וגרפיקה ממוחשבת. כל הציוד באקדמיה הוא של INTEL. התלמידים יכולים לרכוש ידע על כל מערכות ההפעלה של מיקרוסופט וכל התוכנות הנלוות אליהן, כולל מערכות הגנה ולסיים כטכנאי מחשבים, או מנהלי רשתות עם הסמכה של מיקרוסופט. בסיום הלימודים יקבלו התלמידים תעודה מטעם סאן ספארק. יש מסלולים בהם ניתן לקבל תעודת הסמכה בינלאומית של MICROSOFT”.

למסגרת האקדמית של בית הספר סאן ספארק מגיעים תלמידים מחיפה ועד דימונה. על אף המרחק, הילדים מקפידים להגיע ללימודים והדבר חשוב עבורם. המסגרת פועלת בשעות אחר הצהריים והערב, פעם או פעמיים בשבוע, משך כל מפגש שעתיים- שלוש. לצוות בית הספר ניסיון רב בהדרכה ובהכשרה של ילדים ובני נוער, ועד כה למדו במסגרתו כ-35,000 תלמידים, השנה, לומדים בשני סניפי בית הספר שבראשל”צ ובאשדוד כ-2000 תלמידים. בכל שנה גובר הביקוש והעניין מצד הצעירים לתחומי ההיי-טק והטכנולוגיה והדבר מתבטא בכמות הנרשמים ללימודים.

נשמע מושלם עבור ילדיכם? גם אנחנו חושבים כך.

מגמות הלימודים הפופולאריות בבית הספר

לא מפתיע לגלות שהמגמה ללימוד פיתוח אפליקציות היא הפופולארית ביותר. התחום הזה ממגנט וכל ההתעסקות עם סמארטפונים וטאבלטים היא מבוקשת מאוד. תלמידים מגלים סקרנות אדירה בכל מה שקשור לפיתוח ובניה של אפליקציות. מנכ”ל האקדמיה מעיד כי לתחום זה אין גיל. ידוע שהיום כל אחד יכול לפתח משחק או אפליקציה, למכור אותם בחנות ברשת ולהתחיל להרוויח כסף. בית הספר מציע עוד מגוון רב של קורסים מבוקשים כמו בניית תוכנות מחשב ומשחקי מחשב, פיתוח ועיצוב של אתרי אינטרנט, פיתוח תוכנות לסמארטפונים, קורסים של ניהול רשתות, גרפיקה ממוחשבת, עיצוב גרפי ואנימציה, גם בהדפסה תלת מימדית, כל אחד יכול למצוא את התחום שהכי מתאים והכי קוסם לו.

בוגרי סאן ספארק

האקדמיה של סאן ספארק היא לא סתם תכנית העשרה חובבנית לשעות הפנאי, מעבר ללמידה ברמת התחביב, לחוויה הלימודית המעשירה ולפן החברתי, במהלך הלימודים התלמידים בבית הספר מכינים פרויקטים לצבא וחלקם מתקבל ליחידות המחשוב המובחרות בצה”ל, לתחומים כמו אבטחת מידע ועיצוב, ומחשוב של ציוד. לבוגרי בית הספר קיימת האפשרות להתגייס למחלקת המחשוב של משטרת ישראל במקום לשירות צבאי. בסופו של דבר אין ספק שבוגרי בית הספר השתלבו במגוון תחומים בתעשיות המחשוב והיי-טק בישראל, בזכות ההכשרה שקיבלו באקדמיה של סאן ספארק. בוגרי סאן ספארק הם העתיד הצבאי והתעשייתי במדינת ישראל.

הכנסו לאתר סאן ספארק ותוכל להתרשם ממגוון הקורסים שלנו

http://www.nrg.co.il/online/48/ART2/856/866.html

בדוק גם

חג פסח כשר ושמח!!!

  סאן ספארק מאחלת לכל בית ישראל חג פסח שמח! לכל לקוחותינו אנו שולחים בריאות …

Call Now Button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות