עדכון ווינדוס 10 Windows

Windows-10
Windows 10 בסאן ספארק

עדכון ווינדוס 10 בסאן ספארק – סאן ספארק תמיד מובילים!

בית ספר סאן ספארק הינו מרכז מתקדם למקצועות המחשב לילדים ובני נוער. אנו בבית הספר תמיד מקפידים להישאר מעודכנים בכל הנעשה בטכנולוגיות השונות ולהעניק אך ורק את הטוב ביותר לתלמידים שלנו. כיום, כל כיתות הלימוד בבית הספר מאובזרות במגוון של מחשבים מתקדמים מאוד. בכל המחשבים בבית הספר הותקנה מערכת ההפעלה ווינדוס 10 שהיא מערכת ההפעלה המתקדמת והפופולארית ביותר בעולם. המערכת מאפשרת פונקציות רבות חדשות – כולל פונקציות של שיתוף קבצים ואחסון שלהם בענן.

עדכון ווינדוס 10 בסאן ספארק – ושיפור תנאי הלימוד בכיתות

עדכון תוכנת ווינדוס 10 בסאן ספארק שיפר משמעותית את תנאי הלימוד בכיתות. באמצעות עדכון זה למורים ולתלמידים קל יותר לתקשר אחד עם השני. מערכת הפעלה זו יכולה להקל גם על הלמידה מהבית של התלמידים בקורסים השונים. עדכוני המערכת כוללים עדכונים של מערכת וואן נוט, עדכונים של קבצי תמונות וגם של קבצי אודיו. מייקרוסופט השכילה לעדכן את הגרסה המשופרת והמחודשת של ווינדוס כך שהיא תהיה מותאמת לטכנולוגיית הענן – טכנולוגיה וירטואלית מתקדמת שכבר הפכה בשנים האחרונות לטכנולוגיה מרכזית ומובילה בעולם ההייטק, הביטחון ובכל המקצועות הריאליים.

עדכון ווינדוס 10 בסאן ספארק – ומתן סביבה עתירת טכנולוגיה לתלמידים בבית הספר

אנו בסאן ספארק רוצים להעניק את הטוב ביותר למגוון התלמידים שלנו ולכן אנחנו משקיעים את כל המשאבים בשביל שתנאי הלימוד שלהם יהיו מתקדמים מאוד. סביבת הלמידה בבתי הספר הינה עתירת טכנולוגיה והיא מאפשרת לתלמידים ללמוד בתנאים המתקדמים ביותר. כל כיתות הלימוד בבית הספר כוללות ציוד של מחשבים חזקים וחדישים, מקרנים, מערכות הפעלה מתקדמות כמו ווינדוס 10 ותוכנות תכנות מחשבים ועיצוב גרפי. ההחלטה לבצע עדכון ווינדוס 10 במחשבים בכיתות הלימוד בסאן ספארק התקבלה על ידי הצוות המקצועי שיש לו ניסיון רב הן בשוק העבודה והן בתחום הלימוד של מקצועות המחשב ברמות הגבוהות ביותר. לימודים בסביבה טכנולוגית יאפשרו גם לילדים שלכם להתקדם אל עבר העתיד ולהיות מצויים בנעשה בתעשיות הטכנולוגיות בארץ ובעולם.

עדכון ווינדוס 10 בסאן ספארק – תמיד צעד אחד לפני כולם…

עדכון ווינדוס 10 בסאן ספארק מאפשר לתלמידים שלנו להיות תמיד צעד אחד לפני כולם. אנו מעניקים לתלמידים שלנו את האפשרות להצטיין – ועליהם מוטלת חובת ההוכחה על ידי השקעה בלימודים. צוות בית הספר שלנו מעניק גם תמיכה אנושית חמה ואוזן קשבת לתלמידים לצד מתן הכלים המקצועיים להם הם זקוקים בשביל להצליח. הבשורה של ווינדוס 10 הינה שכיום כל המידע נגיש ויש הרבה מאוד אפשרויות לנהל אותו וליצור ממנו בסיסי נתונים שיכולים להיות שימושיים מאוד עבור פרויקטים טכנולוגים שונים. ביחד – הקדמה הטכנולוגית והאנושיות של הצוות שלנו יאפשרו גם לילדים שלכם למצוא מקום בו יוכלו להתפתח ולממש את מלוא היכולות שלהם.

בדוק גם

חג פסח כשר ושמח!!!

  סאן ספארק מאחלת לכל בית ישראל חג פסח שמח! לכל לקוחותינו אנו שולחים בריאות …

כתיבת תגובה

Call Now Button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות