קייטנת מחשבים

קייטנת מחשבים
קייטנת מחשבים

קייטנת מחשבים היא קייטנה המשלבת בין כיף והנאות רבות לבין היכרות עם עולם המחשבים. בקייטנה יכירו הילדים את עולם המחשבים מזוויות שונות וברמות ידע מגוונות. הם ילמדו להכיר את המחשב, את רשת האינטרנט, את השימוש באפליקציות שונות, את עולם המולטימדיה והתלת מידע, את מנועי החיפוש המובילים ברשת ועוד. 

קייטנות מחשבים– כל מה שרציתם לדעת על הקייטנה

קייטנת מחשבים מתאימה לילדים החל מגיל עשר ועד לגיל חמש עשרה ואפילו יותר. בקייטנה יחוו המשתתפים את עולם המחשבים בדרך של חוויה, הנאה וכיף בלתי נגמר. הם יכירו את תחום האינטרנט, ילמדו את הבסיס לבניית אתרים, לפיתוח תוכנות ויישומים למחשב הנייד, הנייח ולטלפונים החכמים, הם יתנסו בפיתוח סטארט אפ ועוד. אין יום בקייטנה שבו לא ירכשו המשתתפים ידע חדש וייהנו מחויות והרפתקאות מסעירות בתחום המחשבים.

קייטנת מחשבים לא מזניחה גם את הפעילות החברתית ואת ימי הכיף. נוסף על הלימודים המאתגרים והחשיפה אל עולם המחשבים החדש ייהנו המשתתפים מפעילויות רבות כמו סרטים, שחייה בבריכה ואטרקציות נוספות.

אם אתם מוצאים את עצמכם מתלבטים באשר לקייטנה המתאימה ביותר לילדים שלכם, כדאי לכם לבחור בקייטנה המתמקדת בתחום מסוים כמו, למשל, יצירה, כדורגל, הישרדות בטבע, גלישה או מחשבים. בעידן שבו השימוש במחשבים הפך לשימוש יום יומי וחשוב, אנו ממליצים לכם לבחור בקייטנת מחשבים שתעניק לילד את הידע הנדרש לשימוש היום יומי במחשב, תעשיר את עולמו ותכין אותו לקראת חייו הבוגרים. מי יודע, אולי ההשתתפות  בקייטנה תהה יריית הפתיחה לקריירה עשירה ומתגמלת בתחום המחשבים בעתיד.

קייטנת מחשבים תעשיר את הידע של הילדים בתחום המחשבים ותגרום להם ללמוד ולהכיר תחומים רבים שספק רב אם היו נחשפים אליהם אילולא החלטתם לשלוח אותם לקייטנת מחשבים.אם הילד שלכם אוהב ונמשך אל עולם המחשבים, רבים הסיכויים שאת הקייטנה הזו הוא לא ישכח עוד ימים רבים.

במסגרת הקייטנה ילמדו המשתתפים איך להתמודד עם הבעיות השונות שמציב בפנינו עולם המחשבים, הם ילמדו לפתח את היכולות האנליטיות שלהם וייעזרו ביכולות, בכישורים ובמיומנויות שקיבלו בקייטנה גם בתחומים אחרים, במהלך השנים הקרובות וגם בעתיד בחייהם הבוגרים.

אם כבר מאסתם בסוגי הקייטנות השגרתיות המוצעות לכם בכל מקום, אם אתם מחפשים קייטנה מלהיבה שתגרום לילדים שלכם התרגשות יום יומית ותפתח את היכולות האינטליגנטיות שלהם בדרך של כיף, מכללת סאן ספארק מציעה לכם את הדבר האמתי בתחום הקייטנות, קייטנת מחשבים.

עוד קורסים לילדים:

קורס מחשבים למתחילים

קורס תכנות לנוער

Call Now Button