אפליקציות למוסיקה

A Laptop computer, Headphones, a Tablet PC and a Smartphone on a wooden Desktop.
A Laptop computer, Headphones, a Tablet PC and a Smartphone on a wooden Desktop.

 

מי מאיתנו לא אוהב מוסיקה? יש כזו עז בכלל? סביר להניח שלא- מגוון סגנונות המוסיקה מאפשרים לכל אחד למצוא את המוסיקה החביבה עליו ובאמצעות כמה אפליקציות מדליקות תוכלו לשמוע את המוסיקה שאתם אוהבים באופן מתמיד.

אחרי התקליטים, הקלטות, הדיסקים והנגנים הישנים. קבלו 7 אפליקציות איכותיות:

Google Music*– באמצעות האפליקציה תוכלו למיין את השירים שאתם אוהבים לפי אלבומים ואמנים. לאחר שתכינו את רשימת ההשמעה, האפליקציה תבחר את השירים באופן רנדומלי. כמו כן, תוכלו לאחסן את המוסיקה בענן ולהעתיק את הקבצים למחשב בתוכנה שונה. בצורה זו תוכלו לשמוע מוסיקה באופן ישיר מהענן ולא תצטרכו לשמור את השירים במכשיר.

*נגן Beat:חתיך במיוחד– את הנגן המרשים והאסתטי מפעילים באמצעות החלקה – כאשר תרצו להעביר שיר קדימה- החליקו מימין לשמאל וכאשר תרצו להחליק לשיר הקודם החליקו משמאל לימין. כאשר תרצו להגביר או להנמיך- החליקו למעלה או למטה, כדי לעצור את המוסיקה או להפעילה- לחצו לחיצה כפולה על המסך וכדי לעבור לקטע ספציפי בשיר הניחו את האצבע עד אשר יופיע ציר הזמן ונווטו לקטע הרצוי.

SoundHound* – זהו את השיר. מכירים את התחושה המעצבנת הזו – כאשר נתקע לכם שיר בראש ואתם מחפשים אותו ולא מצליחים למצוא? באמצעות האפליקציה תוכלו לזהות את השיר ולקבל מידע אודותיו. האפליקציה כוללת נגן פשוט ואם יש לכם אנדרואיד תוכלו להוריד את הווידג’ למסך ולבצע את הפעולות מבלי להיכנס אל האפליקציה. במה האפליקציה שונה מה-  Shazam המוכר? בכך שהיא כוללת גם נגן מובנה.

MusixMatch*– תם עידן –”רגע מה הוא אמר?”– באמצעות הנגן המדליק אשר מציג את המילים, לא תתבאסו על זה שלא הבנתם מה הזמר אומר. תוכלו בקלות לבחור שיר והאפליקציה החכמה תוריד את המילים ללא צורך בפעולה נוספת מצידכם. כמו כן, תוכלו לעקוב אחר המילים בקלות משום שהאפליקציה תדגיש את המילים הנשמעות.

*  Double Twist ייחודה של האפליקציה הוא שניתן לסנכרן אותה עם המחשב ולצור התאמה בין המכשירים. לאפליקציה יש ממשק נוח ועשיר. כמו כן, תוכלו לרכוש גרסה בתשלום. באמצעות הגרסה אשר עולה כ- 5 דולרים, תוכלו לבצע סנכרון באופן אלחוטי.

PLAYPRO*– האפליקציה מרכזת את כל המוסיקה ומחלקת אותה לקטגוריות. כמו כן, האפליקציה מכינה פלייליסטים וקפה (טוב.. את זה היא לא עושה..). הדבר היחידי שקצת מבאס באפליקציה הוא שהיא עולה כ- 17 שקלים אבל המחיר שווה את ההנאה- לאפליקציה יש מערכת איכותית של שליטה באודיו, היא יודעת כיצד להוציא מהרשת את תמונת הזמר והאלבום ו היא מציגה את המילים של השירים.

TuneWiki*– האפליקציה מכילה שפע שירים ומציגה את מילות השירים. במידה ולשיר מסוים אין כתוביות, תוכלו להוסיף אותן באמצעות כניסה לאפליקציה.

מוזמנים להוריד ולהישאר מחוברים לשירים שאתם אוהבים מכל מקום ובכל שעה.

 כל הזכויות שמורות © סאן ספארק מרכז הידע.

 

בדוק גם

חוג פיתוח אפליקציות בטלפונים ניידים

  עולם האינטרנט מהווה פלטפורמה לפיתוחים והמצאות בתחום המחשוב ועוד. התלות של האדם בסמארטפונים בפרט …

כתיבת תגובה

Call Now Button