חוג הדפסת בתלת מימד יצירה

את הספה החדשה הכנתם בעצמכם במדפסת תלת מימד חדשה

 כאשר מחירן של מדפסות תלת מימד יהיו בסביבות המחיר של מדפסות לייזר או כמו של מדפסות דיו רגילות, העולם כפי שאנחנו מכירים אותו היום, יהיה שונה מאד. דמיינו שאתם יכולים לייצר באופן עצמאי, רהיטים או מוצרים שאתם חפצים בהם, מבלי שתידרשו לרכוש אותם בחנות. בעזרת חומר גלם מתאים, מדפסת תלת מימד מקצועית וחומר גלם מתאים, הכל אפשרי. אם תוסיפו לחומרי הגלם, למדפסת האיכותית ולידע שצברתם, גם את התוכנה המתאימה, אין מוצר שלא תוכלו לייצר בעצמכם באמצעות מדפסת תלת מימד.

 אילו מוצרים ניתן לייצר באמצעות מדפסת תלת מימד

 מאז המצאתה של מדפסת תלת מימד, העולם עבר טלטלה עזה. ניתן היום לייצר במדפסת תלת מימד כמעט כל דבר. החל מכפית ועד איברים בגופו של אדם. באמצעות מדפסת תלת מימד איכותית, תוכנה מתאימה ומיומנות בהפעלתה, אין אדם שלא יוכל לייצר בעצמו פריטים שונים, כמו רהיטים, מוצרי חשמל, כלי נשק, פריטים עיצוביים או פונקציונאליים, פריטי ביגוד, בכל הגדלים ומסוגי חומר גלם שונים. רוצים גיטרה בדיוק כמו זו שיש לגיטריסט האהוב עליכם? התכוונתם לקנות נעליים חדשות? או שמאד התלהבתם מכורסה שראיתם אצל חבר? לא רק עולם העיצוב והאופנה יכולים ליהנות מהיצירות שמדפסת תלת מימד מנפיקה. גם עולם הרפואה נהנה מפריטים רבים שניתן לייצר באמצעות המדפסת. למשל, בתקופה האחרונה שמענו על אוזן בעלת תכונות שמע שהודפסה במדפסת תלת מימד, או, על לסת מתפקדת שנוצרה אף היא, באמצעות המדפסת, ואפילו גפיים תותבות המאפשרות לגפה הפגועה לתפקד כמעט באופן מלא.

חוג הדפסת בתלת מימד בסאן ספארק

 מרכז הידע סאן ספארק מקיים חוג הדפסת בתלת מימד ומכשיר תלמידים בכל הגילאים להפעיל באופן מיומן מדפסות תלת מימד. מסלול הלימודים של חוג הדפסת בתלת מימד כולל לימודי אנימציה תלת מימדית ואת שלבי העבודה השונים בתלת מימד. השלבים מתחילים בעיצוב ועד לשלבים של העריכה הסופית. משתתפי החוג מקבלים ידע נרחב לגבי הכלים, טכניקות, שיטות עבודה והתוכנות הנחוצות. במהלך הלימודים בחוג, כל תלמיד יכול למצוא את מקומו ואת התחומים המועדפים עליו, לפי נטיותיו האישיות. המורים בחוג הינם אנשי מקצוע העוסקים בתחום שהם מלמדים ומביאים לשיעורים את הניסיון שהם רכשו בעבודתם ואת הידע שהם צברו במשך השנים.

כל הזכויות שמורות © סאן ספארק מרכז הידע.

עוד קורסים:

קורס צילום למתחילים

שפת c למתחילים

Call Now Button