חוג לילדים בהדפסה ובסריקה בתלת מימד

בהדפסה ובסריקה בתלת מימד
הדפסה ובסריקה בתלת מימד

חוג יצירתי ומרתק לילדים שלא מפחדים לחלום

חוג לילדים בהדפסה וסריקה בתלת מימד במרכז הידע סאן ספארק נועד לילדים יצירתיים שאינם מפחדים להפוך את היצירתיות שלהם למציאות. חוג בהדפסה ובסריקה בתלת מימד מאפשר לילדים מגיל 9 ללמוד כיצד מפעילים את המצאת המאה ה-21 , ולראות כיצד בעזרת הדמיון היצירתי שלהם, חומר גלם מתאים ומדפסת תלת מימד איכותית הם מצליחים להפוך דמיון למציאות. במהלך החוג הילדים לומדים את יסודות הגרפיקה, מציירים ובונים באמצעות המחשב חפצים שימושיים, צעצועים, גאדג’טים ודמויות שאותם ניתן יהיה להדפיס במדפסת תלת מימד מתקדמת ומשוכללת. על מנת להירשם לקורס, המשתתפים אינם נדרשים להציג ידע קודם. בעזרת מגוון תוכנות קלות ללמידה, התלמידים יוכלו להמשיך ולהתאמן גם בבית, על יצירת דגמים להדפסה. עוד על חוגי העשרה לילדים

חוויה ייחודית לצד הקניית ידע בתחום נדרש

חוג בהדפסה ובסריקה בתלת מימד הוא הרבה מעבר לעוד חוג העוסק בתחום הטכנולוגי לילדים, הוא גם חוויה מעניינת ומאתגרת עבור ילדים שרואים כיצד דמויות, צעצועים או חפצים אחרים, הופכים מציורים גרפיים שנוצרו על המחשב, לעצמים אמיתיים, שאפשר לגעת ולהשתמש בהם. הקורס מפתח תכונות כמו יצירתיות, חשיבה המציאותית, אסטטיקה, דמיון וראיה מרחבית. מעבר לכך, החוג מקנה לילדים ביטחון עצמי, כישורים חברתיים, ותחושה של מסוגלות, הנובעת מיכולתו של הילד להגות רעיון מקורי ולהציגו כעצם תלת מימדי ממשי או וירטואלי. הילד מגלה, כיצד רעיון הופך לחפץ אמיתי בזכות היצירתיות שלו, ויכולתו לתרגם את הידע שלו בשימוש במדפסת. הילדים לומדים לעבוד בצוותא עם ילדים אחרים, לחלוק איתם רעיונות וחוויות בזמן שהם לומדים טכנולוגיות חדישות ומתקדמות.

מדריכים מיומנים וציוד מתקדם

חוג בהדפסה ובסריקה בתלת מימד במרכז הידע סאן ספארק, מותאם ליכולת ולכישורים של ילדים צעירים, שאלה צעדיהם הראשונים בתחום הטכנולוגי. בהדרכתו של צוות מורים מקצועי ומנוסה, הילדים נחשפים לאחד מהתחומים המרתקים ביותר בעולם המחשוב. תנאי הלמידה בסאן ספארק הם האופטימאליים ביותר עבור ילדים שמגיעים חדורי מוטיבציה ורצון, ללמוד תחום שעד לפני כמה שנים לא היה מוכר לציבור הגדול. מהרגע שהחלו לשווק מדפסות תלת מימד לגופים פרטיים, הם עוררו עניין רב ורבים רוצים ללמוד כיצד להשתמש והפעיל אותם. ילדכם זוכים בהזדמנות נפלאה ללמוד נושא מהפכני שבמשך הזמן, יהפוך לנדרש ביותר בכל בית.

כל הזכויות שמורות © סאן ספארק מרכז הידע.

בדוק גם

על הדרך בה הרגשה טובה מובילה להצלחה – סאן ספארק המקום הנכון לילד שלך

כהורים ההצלחה והתחושה הטובה של הילדים שלנו הם הדבר הכי חשוב. יש הרבה מאוד דרכים …

Call Now Button