סאן ספארק – על התעודות הבינלאומיות שלנו

התעודות הבינלאומיות
התעודות הבינלאומיות

במסגרת הלימודים בסאן ספארק מרכז הידע התלמידים שלנו נדרשים לעמוד בבחינות. בסופו של כל קורס בהתאם לציוני המבחנים שלהם התלמידים מקבלים תעודת גמר – תעודת סיום הקורס. תעודת סיום הקורס מעידה על כך שהתלמידים שלנו עמדו בדרישות הקורס ושהם שולטים בידע הנלמד. תלמידים המעוניינים בכך יכולים בנוסף למבחנים של בית הספר לעבור גם מבחנים בין לאומיים ולקבל תעודה בין לאומית במקצוע הלימוד שלהם. על המבחנים והתעודות הבין לאומיות שניתן לקבל אצלנו בסאן ספארק – במאמר הבא.

על המבחנים והתעודות בינלאומיות שתלמידים יכולים לעבור אצלנו…….

אנו בבית הספר מתגאים בכך שאנחנו שותפים עסקיים של חברת מייקרוסופט העולמית (gold partner). במסגרת השותפות העסקית שלנו תלמידים שלנו יכולים לעבור מבחני הסמכה בינלאומיים לטכנאי מערכות מייקרוסופט (קורס MCSA). התלמידים שלנו יכולים לעבור גם מבחנים בינלאומיים בתוכנות הבאות: promotic , pearson vue, adobe. כל הבחינות נערכות בצמוד לקורס מקדים שמכסה את כל חומר הבחינה. תלמידים שמעוניינים לעבור את המבחן בלי קורס נדרשים לשלם דמי הרשמה למבחן בלבד.

מה היתרון של תעודה בינלאומית על פני תעודות אחרות?

לתעודה בין לאומית יש הרבה יתרונות על פני תעודות מקומיות. תעודה בין לאומית היא תעודה יוקרתית מאוד ואיכותית. כאשר אנחנו מנסים להתקבל לעבודה ומציגים תעודה בין לאומית שברשותנו אנחנו יוצרים רושם טוב יותר והסיכויים שנקבל את העבודה גדלים. בעלי מקצוע שיש להם תעודות בינלאומיות מוצאים עבודה ביתר קלות מאשר בעלי מקצוע שאין להם תעודות בינלאומיות. יתרון נוסף של תעודה בין לאומית הוא שהיא פותחת בפנינו אפשרויות תעסוקה לא רק בארץ אלא גם בחוץ לארץ במדינות כמו ארצות הברית, קנדה, אנגליה, אוסטרליה, צרפת, ספרד, בלגיה ועוד… .

לסיכום, ניתן לומר שתעודה בין לאומית יכולה לסייע לנו מאוד להצליח בשוק העבודה. תעודה זאת היא יוקרתית מאוד והיא מוסיפה למוניטין המקצועי והאישי שלנו. בבית הספר סאן ספארק מרכז הידע אנו נלווה אתכם ונעזור לכם לעבור את המבחנים הבין לאומיים ולקבל את התעודה הנכספת. בעבודה משותפת נבטיח אנחנו ואתם – את הצלחתכם.

בדוק גם

לקוחות סאן ספארק היקרים

להלן רשימת החגים והחופשות שבהם סאן ספארק מרכז הידע אינו פעיל ללימודים: יום השואה: 04.05.2016- …

כתיבת תגובה

Call Now Button