קורס צילום למתחילים

קורס צילום למתחילים
קורס צילום למתחילים

 

קורס צילום למתחילים מקנה מיומנויות בסיסיות בתחום הצילום וכלים שיעזרו לכם להבין ולהכיר את עולם הצילום.

בקורס לומדים את כל התכנים המתאימים לצלם המתחיל המעוניין להתמקצע בתחום ולהפוך מצלם מתחיל לצלם מקצועי. בקורס לומדים את יסודות הצילום, את פיתוח הסרטים והדפסת התמונות תוך כדי התנסות במעבדת צילום.

 

קורס צילום למתחילים –8 דברים שכדאי לדעת

בקורס יכירו הלומדים את מושגי היסוד של עולם הצילום וילמדו את הטכניקות והשיטות לשליטה על תהליך הצילום, שליטה על הצמצם והתריס, הכרה של כל חלקי המצלמה ותפעולה, סוגי העדשות השונות ועומק השדה, חשיפה נכונה ועוד.

בקורס ילמדו המשתתפים על השפעת התאורה על תוצאות הצילום, על הטווחים הנכונים לצילום, על רגישות החיישן, על הפילטרים וילמדו להבחין בין הצילום הדיגיטאלי לבין הצילום האנלוגי.

המשתתפים בקורס ילמדו להכיר את סוגי המצלמות השונות, הן את המצלמות המוצעות לצלמים החובבים והן את סוגי המצלמות המוצעים לצלמים המקצועיים. הם ילמדו על היתרונות והחסרונות של כל סוג של מצלמה וידעו לבחור איזו מצלמה מתאימה לכל סוג אחר של תמונה. נוסף על ההיכרות עם סוגי המצלמות השונות , ילמדו המשתתפים בקורס צילום למתחילים גם להכיר את המגוון הרחב של עדשות המצלמה ואביזרים נוספים הנדרשים לצלם החובב.

תפעול מקצועי ונכון של המצלמה דורש גם היכרות מעמיקה ושימוש נכון בפלאש, הבזקי האור. נלמד להכיר את כל הפונקציות המאפשרות את ויסות עוצמת האור והתאמתו למצבים שונים, לתנאים של לילה, לתנאים של אור בהיר וחזק, ליום מעונן, לצילום בחדר סגור ועוד.

במסגרת הלימודים יצאו התלמידים לצילומים בשטח הן בשטח בנוי והן בשטח פתוח. בצילומי השטח יתנסו הלומדים בהתמודדות עם קרני השמש המסנוורות, עם התמודדות של צילומים בשטחים חשוכים באופן יחסי, הם ילמדו איךלבחור רקע מתאים ומחמיא לכל סוג של תמונה ועוד.

אין כמו צילומים של שקיעה אל מול הים הפתוח או צילומי טבע ונוף. הצילומים בשטח הפתוח יעניקו ללומדים חוויה מסעירה ומאתגרת וילמדו אותם איך להתבונן ולקלוט דברים חדשים דרך עדשת המצלמה, להתבונן בבעלי חיים, להכיר אותם מקרוב ולקלוט אותם בדרך מקצועית בעדשת המצלמה.

במסגרת הקורס יעשו הלומדים היכרות עם תוכנה לעיבוד תמונות, עם תוכנת פוטו שופ. הם ילמדו את שיטות העריכה הבסיסיות, את תיקוני החשיפה, את השבחת הצבעים ויקבלו טיפים וכלים מעשיים איך לבצע תיקונים בטכניקות שונות בתמונות.

אם אתם חובבי צילום ומעוניינים להתקדם בתחום, צרו קשר עם מכללת סאן ספארק וכבר בסיום הקורס תיהפכו מצלמים חובבים לצלמים מקצועיים ומנוסים.

אולי יעניין :

קייטנת סייבר

קייטנת מחשבים

Call Now Button