כמה דברים שכדאי לדעת על סמסונג אס 6 אדג

סמסונג משיקה דגמי גלקסי אס 6 חדשים

לאחרונה חברת סמסונג השיקה באופן רשמי שני מכשירים, גלקסי אס 6 וגלקסי אס 6 אדג', שאמורים להוות את מכשירי הדגל של החברה בתקופה הקרובה. האירוע שהתקיים בהרצליה, נערך במיוחד עבור עיתונאים שהגיעו מכל רחבי הארץ, כדי ללמוד ולשמוע על המכשירים החדשים. המכשירים הראשונים יגיעו קודם כל, לרוכשים שהזמינו אותם, במסגרת של מכירה מוקדמת ורק לאחר מכן, המכשירים ישווקו אצל ספקיות הסלולר, ברשתות מוצרי חשמל ובחנויות פרטיות. מכשיר גלקסי אס 6 יימכר במחיר של כ-3790 ₪ ומכשיר גלקסי אס 6 אדג' יעלה כ-4290 ₪.

סמסונג אס 6 כבר כאן – מה כדאי לדעת עליו

דגם סמסונג גלקסי אס 6 אדג' מעוצב בקו חדשני עבור חברת סמסונג. הדגם מנצל את יכולותיה של החברה בתחום פיתוח המסכים. בדגם סמסונג אס 6 אדג', סמסונג מיישמת את הטכנולוגיה שפיתחה, ומציעה תכונה המאפשרת למסך להתעגל משני צידי הטלפון. תכונה זו יוצרת תחושה של המשכיות מעבר לזו המוכרת במסכים השטוחים הקיימים היום ברוב מכשירי הסמארטפון. במסך הצידי של דגם סמסונג אס 6 אדג', מוצעות מספר אפשרויות שאמורות להקל על חיי המשתמשים, בניגוד למסך הצידי הקיים במכשירי גלקסי נוט אדג'. לגלקסי אדג' מפרט זהה למפרט של גלקסי אס 6 פרט לסוללה.

השוואת מפרטים בין גלקסי אס 6 לבין גלקסי אס 6 אדג'

הנה הגיע הרגע הגדול, ואתם מתלבטים בבחירת המכשיר הבא שלכם, שהוא  יהיה כמובן, אחד מהדגמים האחרונים של סמסונג. יש הרבה קריטריונים שנלקחים בחשבון כאשר בוחרים מכשיר חדש שרק הגיע לשוק. השוואה בין מפרטים של שני מכשירים הנלקחים בחשבון, מהווה קריטריון חשוב כאשר בוחרים בין שני מכשירים, שבעיקרון, מאד דומים.

להלן המפרטים של שני המכשירים:

גלקסי אס 6:

תאריך השקה אפריל 2015

מסך: 5.1 אינץ'

זיכרון עבודה: GB3

ערכה שבבים: Samsung Exynos 7420

נפח אחסון: 32GB / 64GB / 128GB

מצלמה: 16 מגה – פיקסל

סוללה: mAh2550

מערכת הפעלה: אנדרואיד 5.0.2 לוליפופ

גלקסי סמסונג אס 6 אדג':

תאריך השקה: אפריל 2015

מסך: 5.1 אינץ'

זיכרון עבודה: GB3

ערכת שבבים: Samsung Exynos 7420

נפח אחסון: 32GB / 64GB / 128GB

מצלמה: 16 מגה – פיקסל

סוללה: mAh2600

מערכת הפעלה: אנדרואיד 5.0.2 לוליפופ

בדוק גם

אילן גנקין פרויקט גמר 2015 תכנות ויז'ואל ביסייק בסאן ספארק מרכז הידע

Call Now Button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות