סאן ספארק: מרכז המחשבים הטכנולוגי לילדים המוביל בישראל

העתיד של ילדיכם מתחיל עכשיו במכללת סאן ספארק

ילדים הם העתיד שלנו, של המשפחות ושל המדינה. הם אלה אשר יקדמו את החברה של מחר, מבחינה מקצועית, כלכלית, חברתית, ביטחונית ועוד. אבל כדי שהם יצליחו במשימה כבדת המשקל, של המשך בניית הארץ וקידומה, עלינו כהורים, לתת להם את הכלים המתאימים. אם ילדיכם מתעניינים בתחומים טכניים, אוהבים ללמוד ולא מפחדים מאתגרים, מכללת סאן ספארק מציעה לילדים צעירים מסגרת לימודים שהוכנה והותאמה במיוחד ליכולות שלהם.

כידוע, רמת הקליטה שלהם נמצאת בשיאה כשהם צועדים את צעדיהם הראשונים בגן. את העניין שלהם במשחקי מחשב, או בטלפונים הניידים הנמצאים ברשותם כבר בגיל 6, אתם יכולים להפוך לעיסוק ממשי כאשר אתם רושמים אותם ללימודי מחשב במרכז המחשבים הטכנולוגי לילדים של סאן ספארק. בואו גלו גם אתם כיצד הסקרנות והתפיסה המהירה של ילדיכם מובילות אותו ללימודי קורסי תכנות, טכנאי רשתות, מפתח אפליקציות ועוד.

 

לומדים, נהנים, ורוכשים מקצוע לעתיד

במקביל ללימודיהם במסגרת משרד החינוך, ילדיכם יכול לפתח את היכולות הטכניות שהוא נולד איתם, או לגלות יכולות אחרות, שהוא לא היה מודע להן, עד שהגיע למרכז המחשבים של סאן ספארק. תחומי הלימוד המוצעים לילדים מגוונים ומותאמים לגיל שלהם. בין התחומים הנלמדים בקורסים של סאן ספארק תוכלו למצוא: מנהל רשתות, פיתוח משחקים, סייבר ואבטחה, גרפיקה והדפסה בתלת מימד, טכנאי מחשבים, פיתוח אפליקציות, רובוטיקה ועוד. תכנית הלימודים בכל קורס  מותאמת לעולם המושגים של הילדים, שבמהלך הקורס, מעשירים את הידע שלהם בתחומים הנלמדים.

 

תכנית לימודים עשירה ומתקדמת

העולם מתקדם במהירות, וכמי שרואים מקרוב את השינויים והפיתוחים של תכנות ומוצרים טכנולוגיים חדשים, בסאן ספארק מקפידים לרענן ולהעשיר את התכנים המועברים בכיתות הלימוד. במרכז הלימוד שלנו, ילדיכם לומדים תכנים מהעולם המחשוב וההייטק אשר יאפשרו להם להתקבל ליחידות מחשוב מובחרות בצבא, בשוק התעשייה וההייטק המקומי והעולמי.

השיעורים מועברים ע"י צוות מרצים מקצועי, מנוסה ומיומן. המורים בעלי תואר אקדמי ותעודת הוראה. כמו כן, המרצים עוסקים בתחומים שאותם הם מלמדים, בזכות ניסיונם העשיר בהנחיה בכיתות לימוד, ילדיכם יכולים ליהנות מהדרכה מקצועית של תכנים חדשים ולעיתים מורכבים. הדאגה וההשקעה בתלמידים ממשיכות מעבר לשעות הלימוד במכללה, כאשר המרצים שלנו מעניקים תמיכה והכוונה לתלמידים אשר מתקשים בתחילת דרכם בהבנה ובקליטה של החומרים החדשים הנלמדים בכיתות.

 

ויש גם תעודות גמר בינלאומיות

אחרי שהם הגיעו בהתמדה לשיעורים, השקיעו מאמץ, למדו, הגישו עבודות גמר, עברו מבחנים תאורטיים ומעשיים, הגיע הרגע הגדול שכל הילדים והוריהם מחכים להם, חלוקת התעודות. מעבר למתן ידע תאורטי ומעשי בתחומי מחשוב מתקדמים, סאן ספארק מעניקה לבוגריה, תעודות גמר המהוות תעודות הסמכה בינלאומיות אשר מאפשרות לתלמידים לעסוק בתחומים שהם למדו ואף להמשיך את לימודיהם בארץ ובחו"ל.

בדוק גם

חג פסח כשר ושמח!!!

  סאן ספארק מאחלת לכל בית ישראל חג פסח שמח! לכל לקוחותינו אנו שולחים בריאות …

Call Now Button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות