קורס מחשבים למתחילים

במאה העשרים ואחת, המאה שבה מתנהל העולם באמצעות המחשבים ורשת האינטרנט, כל אחד חייב להכיר את הפונקציות השונות של המחשב, של הטלפון החכם ושל הטאבלט. מי שאינו יודע להשתמש במחשבים ובמכשירים הדיגיטליים ייאלץ לבקש עזרה ממישהו שיעזור לו כמעט בכל תחום.

אז למה לכם להרגיש שונים, למה שלא תתקדמו אל המאה עשרים ואחת ותדעו לבצע כל פעולה בעולם המחשבים בכוחות עצמכם?

צרו קשר והירשמו עוד היום לקורס מחשבים למתחילים במכללת סאן ספארק וכבר מחר תכירו את עולם המחשבים ותוכלו להיות עצמאיים ולא תלויים בזולת.

 

קורס מחשבים למתחילים – מה לומדים בקורס?

גם אם עדיין אינכם יודעים איך להשתמש במחשב, אתם לא לבד, על אף הפופולאריות של המחשב והשימוש המרובה בו, עדיין יש הרבה אנשים שאינם יודעים איך להשתמש במחשב. הבשורה הטובה היא, שאפשר ללמוד, ואפילו די בקלות את כל הכללים והסודות של השימוש במחשב. בקורס מחשבים למתחילים תלמדו איך לגלוש ברשת, איך לחפש מידע במנועי החיפוש, איך לשלוח מיילים ואם תרצו תוכלו גם להשתלב ברשת הפייסבוק, להצטרף לקבוצות הפועלות בתחומים המעניינים אתכם ולהכיר עולם חדש, מאתגר ומסקרן.

גם למי שלמד קורס בסיסי במחשבים כדאי להצטרף אל הקורס. עולם המחשבים עבר ועובר כל יום שינויים גדולים ומשמעותיים, אם לא עקבתם בשנים האחרונות אחרי השינויים החשובים, קורס בסיסי במחשבים יעדכן אתכם על כל החידושים וההתפתחויות בתחום ויגדיל את היצע האפשרויות שלכם הן כמשתמשים פרטיים והן כמשתמשים עסקיים.

במסגרת הקורס תלמדו להכיר את עולם האינטרנט מזוויות שונות. תלמדו להכיר אפליקציות שונות שיעזרו לכם בחיי היום יום, כמו אפליקציות של הבנק, אפליקציות המדווחות על לוחות הזמנים של התחבורה הציבורית, אוטובוסים ורכבות, תוכלו גם לעקוב אחרי זמני הטיסות היוצאות והנכנסות, והכול דרך המחשב האישי שלכם או באמצעות הטלפון החכם.

בקורס תלמדו להכיר את כל חלקי המחשב ואת התפקידים השונים של כל חלק, תכירו את המקלדת, את העכבר, את הרמקולים וכלים נוספים. תלמדו להפעיל תוכנות של אנטי וירוס, תלמדו לנהל תיקיות, להעתיק קבצים, להדביק או למחוק, תוכלו לגבות מסמכים ותכירו  ותוכנות ייעודיות לשמירה על המידע והקבצים החשובים בתוכנות ענן. אם תרצו, תוכלו להכיר את אתרי הקניות המובילים ברשת ולהתחיל לקנות ברשת מוצרים שונים, איכותיים והרבה יותר זולים.

הדואר האלקטרוני מחליף בהצלחה רבה את שירותי הדואר הוותיקים והמסורתיים. במסגרת הקורס תלמדו לכתוב מייל, לשלוח מייל, לפתוח מייל ולקרוא אותו ולנהל תיקיות בתיבת הדואר שיאפשרו לכם לשמור ולגבות מיילים חשובים.

אולי יעניין אותך:

קורס סייבר לילדים

חוג רובוטיקה

Call Now Button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות