חוגי העשרה לילדים

חוגי העשרה לילדים
חוגי העשרה לילדים

חוגי העשרה לילדים הם חוגים שיסייעו להם לפתח מיומנויות שונות, להעשיר את עולמם הרוחני והלימודי מעבר לשעות הלימוד בבית הספר, להוציא אותם מהבית, לאפשר להם להכיר חברים חדשים ותחומי עניין חדשים ומסקרנים.

מכללת סאן ספארק מציעה מגוון גדול של חוגי העשרה לילדים. עברו על רשימת החוגים, מיינו את החוגים בהתאם לסדר העדיפות של הילדים ובהתאם לתקציב, בחרו את החוגים המומלצים, הירשמו כבר היום והתחילו ליהנות!

 

חוגי העשרה לילדים – 5 דברים שחשוב לדעת רגע לפני שאתם רושמים את הילדים

החליטו מראש על התקציב שאותו אתם מייעדים לכל ילד עבור חוגי ההעשרה. בדקו לכמה חוגים יכול הילד להתחייב, מהו הזמן הפנוי העומד לרשותו והקפידו שההשתתפות בחוגים לא תהיה על חשבון הזמן שאותו נדרש הילד להשקיע בלימודים. קחו בחשבון שהמחיר הממוצע לחוג לילד אחד נע בין עשרות שקלים למאות שקלים בחודש.

לפני שאתם רושמים את הילד לחוג, קחו אותו לשיחה ונסו ללמוד מהם התחומים ומהם הכישורים שאותם היה רוצה הילד לפתח. שתפו את הילד בתקציב שייעדתם עבורו לחוגים והסבירו לו שייתכן והוא לא יוכל להירשם לכל החוגים בשל מגבלות התקציב, לכן ערכו אתו רשימה של סדר עדיפות ודרגו את החוגים, איזה חוג יהיה בעדיפות ראשונה, מהו החוג שיהיה במקום השני, במקום השלישי והלאה.

אם החלטתם להעניק לילד מספר חוגים בשבוע רצוי לבחור בחוגים מתחומים שונים. כדאי לאזן בין חוגים המפתחים כושר גופני, כמו חוגי הספורט וסוגים שונים של אומנויות לחימה, בין חוגים המפתחים יכולות של חשיבה קוגניטיבית כמו חוגי למידה או משחקי חשיבה ובין חוגים המפתחים את הדמיון ועונים על צרכים רגשיים כמו חוגי יצירה, הרפתקאות ועוד.

גם אם החלטתם לבחור מספר של חוגים ולא רק חוג אחד, אל תשכחו לאזן בין הזמן המיועד לחוגים, בין הזמן המיועד לשיעורי בית ובין הזמן המיועד למפגש חופשי עם חברים מבית הספר או מהשכונה. עזרו לילד לתכנן מערכת שבועית שיהיה בה זמן לכל דבר.

שתפו את הילדים בבחירת החוגים והאזינו להם. כאשר הילד יהיה זה שיחליט על החוג שבו הוא רוצה להשתתף, הוא ירגיש מחויבות ורבים הסיכויים שהוא יתמיד בחוג במשך כל השנה. אם אפשר, נסו לבקש שיעור ראשון לניסיון לא מחייב. אם הילד יתלהב מהשיעור, יאהב את המדריך וירגיש שהחוג תואם את הציפיות שלו, מרב הסיכויים שהוא לא ינשור מהחוג במהלך השנה.

עוד חוגים:

חוג רובוטיקה לילדים

חוג אלקטרוניקה

בדוק גם

כמה חשובה רוח גבית מההורים להתפתחות טכנולוגית של הילדים

ילדים שמצליחים ללמוד את נושא הטכנולוגיה בדרך כלל זוכים לרוח גבית מההורים שלהם. אם אנחנו …

Call Now Button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות