לימודי אבטחת סייבר לילדים ובני נוער בסאן ספארק מרכז הידע

קורס סייבר לילדים
קורס סייבר לילדים

כיום כל הורה רוצה שהילדים שלנו ילכו לחוגים שהם גם ייהנו בהם וגם יעניקו להם כלים מעשיים להצלחה כאנשים בוגרים. אנחנו בסאן ספארק מרכז הידע מתמחים בהעברת חוגי העשרה בתחום המחשבים לילדים ובני נוער. אחד ממסלולי הלימוד הכי מעניינים שאנחנו מציעים קורס סייבר לילדים ובני נוער. בלימודים אלו ילדים ובני נוער לומדים איך להגן באמצעות תוכנות מיוחדות על מחשבים מפני האקרים ותוכנות ריגול. הלימודים מעניינים מאוד, מאתגרים ומאפשרים לכל הילדים ובני הנוער שלוקחים בהם חלק ליהנות מחוויית לימודים עשירה ומספקת שמעניקה להם ערך מוסף רב ולא רק בתחום המצומצם של לימודי המחשב. הלימודים בסאן ספארק מקדמים ילדים ומאפשרים להם למצות את מלוא הפוטנציאל האישי שלהם.

לימודי אבטחת סייבר – לאיזה ילדים ובני נוער זה יכול להתאים?

לימודי אבטחת סייבר יכולים להתאים לילדים ובני נוער שיש להם גישה לתחום המחשבים. הלימודים מתאימים לילדים ובני נוער שיש להם חשיבה לוגית ויכולת מתמטית טובה. בשביל לקחת חלק במסלול לימודים זה הילדים צריכים להיות בעלי שליטה טובה בשפה האנגלית. הלימודים מאתגרים מאוד לילדים ובני נוער ויכולים לסייע להם מאוד להתקדם גם בלימודים בבית הספר. הלימודים מאפשרים לילדים ובני נוער לרכוש מיומנות חשובות מאוד בתחום המחשבים והטכנולוגיה שיכולים לאפשר להם להתקבל לתפקידים טובים במהלך השירות הצבאי או למסלולי לימודים איכותיים במוסדות להשכלה גבוה.

לימודי אבטחת סייבר – איך זה יכול לקדם את הילדים ולתרום להם?

לימודי קורס סייבר לילדים יכולים לקדם מאוד את הילדים שלנו. ילדים שלומדים במסלול לימודים זה יכולים ליהנות במהלך הלימודים מביטחון עצמי גבוה יותר. במהלך הלימודים הביטחון העצמי של הילדים יכולים להשתפר על ידי כך שהם יתמודדו עם קשיים ועם הרבה מאוד אתגרים מחשבתיים ומעשיים. הלימודים בקורס הם כוללים גם נושאים תיאורטיים וגם נושאים מעשיים ותרגול מעשי. בסוף הקורס הילדים שלנו יהיו מומחים באבטחת סייבר ויהיה להם הרבה מאוד כלים מעשיים לעסוק בתחום ולהמשיך וללמוד אותו.

גם מבחינה חברתית הלימודים יכולים לקדם מאוד את הילדים ובני הנוער שמשתתפים בהם. במסגרת הלימודים בכיתה הילדים פוגשים ילדים אחרים בלעי תחומי עניין משותפים לאלו שלהם והם יוצרים איתם קשרים וחברויות שבאים לידי ביטוי גם מחוץ לשעות הלימוד בסאן ספארק. הלימודים בסאן ספרק מרכז  הידע מעצימים את הילדים ומאפשרים להם להרגיש שהם שווים בין שווים ושיש להם יכולות רבות להצליח אם רק ישקיעו וילמדו.

קראו עוד על:

לימודי מחשבים בראשון לציון

קורס תכנות למתחילים

בדוק גם

חג – ראש השנה !

סאן ספארק מאחלת לכל לקוחותיה ובית ישראל שנה טובה ומתוקה כתפוח בדבש. שנת הצלחה, שגשוג, …

Call Now Button