הצבא אחרי סאן ספארק

איך לימודים בסאן ספארק יכולים לשפר את השירות הצבאי?
תקופת השירות הצבאי היא אחת התקופות הכי משמעותיות בחייו של כל אזרח ישראלי. השירות הצבאי יכול לקדם אותנו מאוד והוא גם ההזדמנות שלנו לתרום תרומה משמעותית לביטחון המדינה. אם אנחנו רוצים לאפשר לילדים שלנו ליהנות מסיכויים גדולים יותר לשירות צבאי משמעותי ומעניין כדאי לנו לרשום אותם ללימודי מחשבים במכללת ספארק. השירות הצבאי אחרי הלימודים בסאן ספארק יכול לאפשר לרוב התלמידים ליהנות משירות מעניין ואיכותי יותר. רוב התלמידים של המכללה שמסיימים מסוללי לימוד של שנתיים או שלוש שנים במסלול לימוד סייבר, מתקבלים ליחידות מובחרות בצבא, כגון: לוחמה בטרור, סייבר, אבטחת מידע ומשטרת ישראל.
למה כדאי ללמוד שנתיים או שלוש במסלול לימודי סייבר בסאן ספארק?
כדאי מאוד לבני נוער ללמוד ולהשקיע שנתיים או שלוש שנות לימוד במסלול לימודי סייבר בסאן ספארק. הצבא מחפש מתגייסים צעירים שיש להם ידע רב בתחום של אבטחת מידע וסייבר. כאשר אנחנו מגיעים למעמד של הצו הראשון עם ידע רב בתחום גוברים הסיכויים שלנו לקבל שיפוץ ליחידות בצבא שעוסקות בתחום זה. השירות הצבאי ביחידות הסייבר יכול להיות מעניין מאוד והוא יכול להוות גם קרש מקצפה משמעותי לעולם המחשבים וההייטק לאחר השירות הצבאי.
לימודים בסאן ספארק ושיפור הסיכוי להתקבל ליחידות מובחרות בצבא ובמשטרה
לימודים בסאן ספארק במיוחד במסלולי הלימוד של הסייבר ושל התכנות יכולים לשפר את הסיכויים של התלמידים להתקבל ליחידות מחשבים מובחרות בצבא ובמשטרה. הלימודים הם ברמה גבוה מאוד והם מכינים באופן מיטבי את התלמידים לשירות הצבאי ביחידות אלו. הלימודים יוכלו לאפשר לתלמידים לרכוש כלים מקצועיים בתחום של אבטחת סייבר ותכנות – כלים שלצבא ולמשטרה יש צורך רב בהם. הלימודים עצמם מתקיימים מספר פעמים בשבוע והם דורשים גם תרגול וביצוע מטלות בבית על ידי התלמידים. כל תלמיד שיסיים את מסלול הלימודים בהצלחה יזכה לקבל תעודת סיום לימודים רשמית ממכללת סאן ספארק.
לימודי מחשבים בסאן ספארק איך הם מכנים בני נוער לשירות צבאי משמעותי?
לימודי מחשבים בסאן ספארק מכינים בני נוער לשירות צבאי משמעותי. לא כל מי שמתגייס לצבא יכול להיות חייל קרבי. אם אנחנו רוצים לשרת בחיל המודיעין או ביחידות מובחרות אחרות בהם יש דרישה להבנה טכנולוגית – הלימודים במכללה יקרבו אותנו מאוד לעבר השגרת מטרה זו. כאשר נער או נערה מגיעים לצבא עם ידע רב בתחום המחשבים והטכנולוגיה כי הם למדו בסאן ספארק, אז הצבא מעריך יותר את היכולות האישיות שלהם ומשבץ אותם בתפקידים איכותיים יותר בהם הם יוכלו להביא לידי ביטוי את היכולות שלהם. ככל שבני נוער ישקיעו יותר בלימודי סייבר, מחשבים, אבטחת מידע ותכנות כך הם יוכלו ליהנות משירות צבאי שיהיה בו הרבה מאוד עניין ואתגר וגם תרומה משמעותית מצדם.

בדוק גם

חג פסח כשר ושמח!!!

  סאן ספארק מאחלת לכל בית ישראל חג פסח שמח! לכל לקוחותינו אנו שולחים בריאות …

Call Now Button
שינוי גודל גופנים
ניגודיות